• Išsirinkęs prekes Pirkėjas jas įsikelia į savo prekių krepšelį („mano krepšelis“).
• Į savo krepšelį patalpintas prekes Pirkėjas turi nupirkti per 24 valandas. Po 24 valandų prekės, kurioms nepradėtas pirkimo procesas, ištrinamos iš prekių krepšelio.
• Pirkėjas už prekes gali apmokėti šiais būdais: 
- Išankstiniu bankiniu pavedimu,
- Elektroninės bankininkystės sistema.
• Pirkėjas už prekes sumoka pagal iš Portalo gautą tarpinę sąskaitą, kurioje nurodomi visi mokėjimo rekvizitai. Mokant grynaisiais pinigais pristačius prekes Pirkėjas privalo paruošti tikslią grynųjų pinigų pagal tarpinę sąskaitą sumą.
• Portalas garantuoja Pirkėjo pervestų pinigų saugumą ir jų grąžinimą sandoriui neįvykus (Pardavėjui nepateikus prekės, pateikus nekokybišką prekę, pateikus ne tą prekę, kurią užsakė Pirkėjas ir pan.). Visais šiais atvejais apie susidariusias problemas prašome informuoti Portalą (
info@rinkaplius.lt).
• Portalas garantuoja savalaikį ir išsamų Pardavėjo informavimą apie gautą užsakymą.
• Pardavėjas, gavęs Portalo informaciją apie užsakymą, privalo nedelsdamas paruošti prekes perdavimui pristatymo įmonei pagal jos nustatytus reikalavimus ar tiesiogiai Pirkėjui pagal jo pasirinktą pristatymo būdą ir informuoti Pirkėją ir Portalą apie prekės išsiuntimo (ar perdavimo) laiką.
• Pirkėjas, priėmęs prekes, įsipareigoja per tris darbo dienas informuoti Portalo Administratorių apie prekių būklę, jeigu ji nėra patenkinama. Negavęs informacijos iš Pirkėjo Portalas laiko, kad Pirkėjas pretenzijų neturi ir įgyja teisę pervesti pinigus Pardavėjui.

Vyksta karnavalo prekių išpardavimas.
Norėdami peržiūrėti prekes spauskite “TĘSTI”.

Išsirinkę prekes, jų numerius (KARN….) kartu su kiekiais, savo vardu, pavarde, adresu, tel. nr. persiųskite mums el. paštu uab.bpb@gmail.com. Mes Jums nedelsdami išsiųsime prekes. Sumokėti galėsite kurjeriui pristatymo metu. Priskaičiuosime 2,90 eur pristatymo mokestį už visą siuntinį nepriklausomai nuo prekių kiekio ir rūšies. Be pristatymo mokesčio galite prekes atsiimti Kaune, V. Krėvės pr. 28a (tel. 869834381).

Sėkmės renkantis. Spauskite „TĘSTI“ Šis skydelis pasirodys kiekvieną kartą renkantis kitą prekę. Taigi, jo informacijos išsisaugoti nebūtina.