Pristatymas

• Pirkėjas, užsakydamas prekes, įsipareigoja nurodyti prekių pristatymo vietą, jeigu jis pageidauja, kad prekės būtų pristatytos.
• Jeigu Pirkėjas pageidauja pats atsiimti prekę, jis tai gali padaryti atvykęs pardavėjo nurodytu adresu.
• Užsakęs prekes Pirkėjas įsipareigoja jas priimti pats. Jeigu užsakytas prekes atsiims ne pats Pirkėjas, užsakyme jis privalo nurodyti prekes atsiimsiančio asmens (gavėjo) vardą, pavardę ir telefoną. Jeigu Pirkėjas nepateikė pristatymo adreso, prekės bus pristatytos Pirkėjo registracijos adresu.
• Jeigu yra sunkinančių aplinkybių pristatyti prekes (pvz.:piktas šuo,rakinami vartai,kelių užtvaros, nėra numerio ant namo, neapšviestos gatvės ir pan.), Pirkėjas privalo jas nurodyti laukelyje „Pristatymo pastabos“ užsakydamas prekių krepšelį.
• Pageidautina, kad Pirkėjas nurodytų keturių valandų laiko intervalą kada galės priimti prekes.
• Pristačius prekę Pirkėjas privalo pasirašyti siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą ir kartu su prekes pristačiusiu kurjeriu patikrinti siuntos būklę. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė ar pati prekė pažeista , Pirkėjas turi tai atžymėti siuntos perdavimo – priėmimo dokumente arba surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Apie tokį atveją Pirkėjas informuoja Portalo Administraciją el. paštu
info@rinkaplius.lt arba tel. +370 657 61704. Pirkėjui pasirašius siuntos dokumentus be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista.
• Jeigu prekės pristatymas Pirkėjui yra neįmanomas dėl to, kad Pirkėjas, užsakydamas prekes, nurodė neteisingą savo adresą ar adresą, kur turi būti pristatytos prekės, neatsiliepia telefonu atvykus kurjeriui ar prekių neįmanoma pristatyti dėl Pirkėjo nenurodytų sunkinančių aplinkybių, prekės grąžinamos į sandėlį. Pardavėjas ar Portalo administratorius su Pirkėju derina naujas pristatymo sąlygas.
• Pardavėjas neatsako už Pirkėjo užsakytos prekės nepristatymą ar pavėluotą pristatymą, jei tai įvyko dėl trečiųjų asmenų kaltės ar dėl aplinkybių, kurių Pardavėjas  negalėjo kontroliuoti ir protingai numatyti pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo metu ir negalėjo užkirsti kelio šių aplinkybių ar jų pasekmių atsiradimui.
• Jeigu Pirkėjas atsisako priimti užsakytas prekes be pateisinamos priežasties arba nusprendžia grąžinti jau priimtas kokybiškas prekes, jis privalo apmokėti visas prekių pristatymo ir grąžinimo išlaidas.

 

PRISTATYMO KAINOS

 

 Svoris (kg) Kaina (Lt) 
 iki 0.5 kg  9,99 Lt 
 iki 1 kg  11,20 Lt
 iki 2 kg  13 Lt
 iki 5 kg  14 Lt
 iki 10 kg  17 Lt
 iki 20 kg  20 Lt
 iki 35 kg  27 Lt
 iki 50 kg  34 Lt
 iki 75 kg  42 Lt
 iki 100 kg  49 Lt
 iki 200 kg  72 Lt
 iki 300 kg  95 Lt
 iki 400 kg  117 Lt
 iki 500 kg  140 LT

 

 

Vyksta karnavalo prekių išpardavimas.
Norėdami peržiūrėti prekes spauskite “TĘSTI”.

Išsirinkę prekes, jų numerius (KARN….) kartu su kiekiais, savo vardu, pavarde, adresu, tel. nr. persiųskite mums el. paštu uab.bpb@gmail.com. Mes Jums nedelsdami išsiųsime prekes. Sumokėti galėsite kurjeriui pristatymo metu. Priskaičiuosime 2,90 eur pristatymo mokestį už visą siuntinį nepriklausomai nuo prekių kiekio ir rūšies. Be pristatymo mokesčio galite prekes atsiimti Kaune, V. Krėvės pr. 28a (tel. 869834381).

Sėkmės renkantis. Spauskite „TĘSTI“ Šis skydelis pasirodys kiekvieną kartą renkantis kitą prekę. Taigi, jo informacijos išsisaugoti nebūtina.