Pardavėjo registracija | Pirkėjo registracija
Susisiekite su mumis:

8 657 61704

Rašykite info@rinkaplius.lt

lt
---- Pasirinkite ----

VDNOWAS LT

Vyksta karnavalo prekių išpardavimas.
VDNOWAS LT
Iš pradžių buvo tik graži svajonė.... Nuvykti į tarptautinio šiaurietiškojo ėjimo mokymo įstaigų susivienijimo (VDNOWAS - Verband der Nordic Walking Schulen) mokymus Vokietijoje, kurio metodikomis grindėme šiaurietiškojo ėjimo idėjos kūrimą Lietuvoje nuo pat savo veiklos pradžios.

VDNOWAS įkūrėjas ir vadovas Harald Fichtner, šiaurietiškojo ėjimo idėjos pradininkas, 2000 m. pradėjo organizuoti šiaurietiškojo ėjimo kursus ir trenerių rengimą Vokietijoje ir už jos ribų (vokiškai kalbančioje erdvėje). Per 10 veiklos metų VDNOWAS pasiekė žymių rezultatų ir išaugo į vidutinio dydžio įmonę su 6 darbuotojais bei daugiau nei 20 mokymo įstaigų Europos šalyse, o nuo dabar ir Lietuvoje.

Visada būti šiek tiek geresniais – toks yra pagrindinis VDNOWAS veiklos motyvas. Neatsiliekant nuo visų naujovių ir spartaus pasaulinio tempo nepamirštamas svarbiausias momentas – meilė judėjimui kaip esminiam dalykui. Tuo gali įsitikinti visi šiaurietiškojo ėjimo entuziastai, apsilankę centrinėje susivienijimo būstinėje, įsikūrusioje Wiesau (Vokietija).

Per tris savo veiklos metus subrendome svajonės įgyvendinimui ir VDNOWAS B-Trenerio sertifikatas jau parsivežtas. Š.m. birželio mėn. 28- 30 d. konsorciumo vadovė Janina Bazevičienė sėkmingai baigė mokymus, vedamus paties vadovo Harald Fichtner.

B-Trenerio licencija suteikia teisę vadovauti šiaurietiškojo ėjimo mokyklai ir organizuoti šiaurietiškojo ėjimo instruktorių (trenerių) rengimą pagal susivienijimo metodikas.

Konsorciumas Nordic Walking Style pradėjo bendradarbiavimą ir tapo oficialiu VDNOWAS atstovu Lietuvoje. Nuo šiol mūsų organizuojamų šiaurietiškojo ėjimo instruktorių (trenerių) mokymai reglamentuojami susivienijimo aukštai keliamais reikalavimais ir vykdomi pagal tarptautinę VDNOWAS mokymų programą.
Kalėdiniai kostiumai | Perukai | Karnavaliniai rūbai | Karnavaliniai drabužiai | Karnavalo kostiumai | Karnavaliniai kostiumai | Karnavalinis kostiumas | Helovinas | Helovynas | Helovino kostiumai | Tinklalapio struktūra
© rinkaplius.lt visos teisės saugomos.
lubinas.serveriai.lt

Vyksta karnavalo prekių išpardavimas.
Norėdami peržiūrėti prekes spauskite “TĘSTI”.

Išsirinkę prekes, jų numerius (KARN….) kartu su kiekiais, savo vardu, pavarde, adresu, tel. nr. persiųskite mums el. paštu uab.bpb@gmail.com. Mes Jums nedelsdami išsiųsime prekes. Sumokėti galėsite kurjeriui pristatymo metu. Priskaičiuosime 2,90 eur pristatymo mokestį už visą siuntinį nepriklausomai nuo prekių kiekio ir rūšies. Be pristatymo mokesčio galite prekes atsiimti Kaune, V. Krėvės pr. 28a (tel. 869834381).

Sėkmės renkantis. Spauskite „TĘSTI“ Šis skydelis pasirodys kiekvieną kartą renkantis kitą prekę. Taigi, jo informacijos išsisaugoti nebūtina.