Pardavėjo registracija | Pirkėjo registracija
Susisiekite su mumis:

8 657 61704

Rašykite info@rinkaplius.lt

lt
---- Pasirinkite ----

E parduotuvių alėja portale rinkaplius – subalansuota smulkiam verslui, bet puikiai tinka ir stambiesiems

Vyksta karnavalo prekių išpardavimas.

Šiuo metu dar tęsiama akcija, kurios metu Jūsų e parduotuvė kainuos tik 29 Lt per mėnesį. Ir jokių papildomų mokesčių.


Internetinei prekybai užimant vis svarbesnę reikšmę šiandieniniame gyvenime, s
utinkame daug verslininkų, kurie gali pasiūlyti rinkai labai įdomių prekių ar paslaugų ir galėtų tuo puikiausiai internete prekiauti. Tačiau dažniausiai jie nebūna profesionaliai susipažinę su internetinės prekybos ypatumais, nėra perpratę elektroninės parduotuvės veikimo mechanizmo, todėl jiems patiems administruoti tokią e.parduotuvę yra ganėtinai sudėtinga. Dėl to jie dažnai nesiryžta pradėti prekiauti internete.

Susikurti savo e-parduotuvę portale Rinkaplius labai paprasta. Taip pat paprasta ir ją administruoti. Taigi, mes padėsime Jums minimaliomis sąnaudomis ženkliai išplėsti savo verslo ribas, tapti žymiai labiau matomais rinkoje. Pirmas žingsnis, kurį Jūs turite žengti – tai susisiekti su Rinkaplius administracija ir nurodyti kokiomis prekėmis ar paslaugomis norėsite prekiauti. Tai daroma tam, kad administratorius sukurtų naujas prekių grupes ir pogrupius, jeigu Jums tinkamų dar nėra sukurta. Gavę prieigą prie savo parduotuvės galite įsikelti logotipą, parduotuvės aprašymą ir talpinti prekes. Jūs patys nustatysite prekių kainas, nuolaidas, jas aprašysite, nurodysite tiekimo terminus, sąlygas ir pan. Svarbu, kad vėliau neužmirštumėte pakoreguoti internetinėje parduotuvėje prekių kiekių ir kainų. Jeigu kokia tai prekė išimama iš asortimento, arba atsiranda nauja - neužmirškite atitinkamai pakoreguoti savo parduotuvės įrašų.

Prekes Jūsų  e parduotuvėje potencialūs pirkėjai mato prekes mato iškart, kai jas įkeliate į savo parduotuvę . Mato ištisą parą, ištisus metus, be jokių „išeiginių“. Kaip rodo praktika, prekės internetu dažnai užsakomos savaitgaliais, vėlai ar net naktimis. Informaciją apie gautus užsakymus matysite savo kompiuteryje. Be to, mes Jus papildomai informuosime ir sutvarkysime visus prekės pristatymo reikalus, jeigu pirkėjas pageidaus, kad prekė jam būtų pristatyta.


Rinkaplius administracija

Kalėdiniai kostiumai | Perukai | Karnavaliniai rūbai | Karnavaliniai drabužiai | Karnavalo kostiumai | Karnavaliniai kostiumai | Karnavalinis kostiumas | Helovinas | Helovynas | Helovino kostiumai | Tinklalapio struktūra
© rinkaplius.lt visos teisės saugomos.
lubinas.serveriai.lt

Vyksta karnavalo prekių išpardavimas.
Norėdami peržiūrėti prekes spauskite “TĘSTI”.

Išsirinkę prekes, jų numerius (KARN….) kartu su kiekiais, savo vardu, pavarde, adresu, tel. nr. persiųskite mums el. paštu uab.bpb@gmail.com. Mes Jums nedelsdami išsiųsime prekes. Sumokėti galėsite kurjeriui pristatymo metu. Priskaičiuosime 2,90 eur pristatymo mokestį už visą siuntinį nepriklausomai nuo prekių kiekio ir rūšies. Be pristatymo mokesčio galite prekes atsiimti Kaune, V. Krėvės pr. 28a (tel. 869834381).

Sėkmės renkantis. Spauskite „TĘSTI“ Šis skydelis pasirodys kiekvieną kartą renkantis kitą prekę. Taigi, jo informacijos išsisaugoti nebūtina.