Pardavėjo registracija | Pirkėjo registracija
Susisiekite su mumis:

8 657 61704

Rašykite info@rinkaplius.lt

lt
---- Pasirinkite ----

Anticeliulitiniai FarmaCell gaminiai: puiki itališka kokybė už prieinamą kainą!

Vyksta karnavalo prekių išpardavimas.

 

Norime Jums pristatyti puikius figūrą formuojančius, anticeliulitinius FarmaCell gaminius.

Įvairių ilgių šortukai, kelnės ir apatiniai marškinėliai FarmaCell yra pagaminti iš patentuotos “kvėpuojančios” mikromedžiagos, kurios unikalaus pynimo dėka atliekamas subtilus bet efektyvus masažas odai. Ši ypatinga iškilaus rašto audinio struktūra padeda atlikti nuolatinį masažą, lygina odą ir efektyviai naikina celiulito sukeltus padarinius, aktyvindama kraujo cirkuliaciją bei naikindama riebalines sankaupas ir toksinų perteklių. Šis audinys stimuliuoja poodinę cirkuliaciją taip pat kaip limfodrenažas. Tokiu būdu oda tampa lygesnė ir stangresnė. Audinio ypatingas mezgimas pasižymi lygiu paviršiumi išorinėje audinio pusėje ir banguotu paviršiumi vidinėje audinio pusėje.

Visi anticeliulitiniai bei formuojantys siluetą modeliai buvo pagaminti, pasitelkiant moderniausias šiuolaikines audimo besiūles technologijas turinčias mašinas. Besiūlis audinys garantuoja patogumą bei komfortą dėvint gaminius.

Gamybos procese naudota Sanitized® technologija užtikrina antibakterinę funkciją, veiksmingą apsaugą nuo alergijos ir visišką higieniškumą, kuris yra ypač svarbus atsižvelgiant į medžiagos sąlytį su intymiomis kūno vietomis.

Šortukai, apatiniai marškinėliai puikiai priglunda prie kūno ir nėra matomi dėvint sijoną, kelnes ar palaidinukę ir yra labai elegantiški. Juos patartina dėvėti ir sportuojant. Visos kelnės, šortai, ilgosios Farmacell kelnės bei marškinėliai yra priskiriami I medicinei klasei. Atlikti klinikiniai tyrimai įrodė veiksmingumą gydant celiulitą.

 

Kalėdiniai kostiumai | Perukai | Karnavaliniai rūbai | Karnavaliniai drabužiai | Karnavalo kostiumai | Karnavaliniai kostiumai | Karnavalinis kostiumas | Helovinas | Helovynas | Helovino kostiumai | Tinklalapio struktūra
© rinkaplius.lt visos teisės saugomos.
lubinas.serveriai.lt

Vyksta karnavalo prekių išpardavimas.
Norėdami peržiūrėti prekes spauskite “TĘSTI”.

Išsirinkę prekes, jų numerius (KARN….) kartu su kiekiais, savo vardu, pavarde, adresu, tel. nr. persiųskite mums el. paštu uab.bpb@gmail.com. Mes Jums nedelsdami išsiųsime prekes. Sumokėti galėsite kurjeriui pristatymo metu. Priskaičiuosime 2,90 eur pristatymo mokestį už visą siuntinį nepriklausomai nuo prekių kiekio ir rūšies. Be pristatymo mokesčio galite prekes atsiimti Kaune, V. Krėvės pr. 28a (tel. 869834381).

Sėkmės renkantis. Spauskite „TĘSTI“ Šis skydelis pasirodys kiekvieną kartą renkantis kitą prekę. Taigi, jo informacijos išsisaugoti nebūtina.