Pardavėjo registracija | Pirkėjo registracija
Susisiekite su mumis:

8 657 61704

Rašykite info@rinkaplius.lt

lt
---- Pasirinkite ----

Elektroninės parduotuvės portale rinkaplius – paprastas valdymas ir naudojimas

Vyksta karnavalo prekių išpardavimas.

Elektroninės parduotuvės portale rinkaplius – paprastas valdymas ir naudojimas

 

 

Sutinkame daug verslininkų, kurie tikrai galėtų pasinaudoti prekyba internete, gali pasiūlyti rinkai labai įdomių produktų ar paslaugų, taigi turi kuo  internete prekiauti.  Tačiau  dažniausiai jie nebūna profesionaliai  susipažinę su internetinės prekybos ypatumais,  nėra perpratę elektroninės parduotuvės veikimo mechanizmo, todėl jiems patiems administruoti tokią e.parduotuvę yra ganėtinai sudėtinga. Dėl to jie dažnai padaro išvadą, kad prekyba internete ne jiems.

             

Mes siūlome išeitį – susikurti savo e-parduotuvę portale Rinkaplius. Čia tiek įsisteigti, tiek ir administruoti savo elektroninę parduotuvę (taip pat dar vadinama internetine parduotuve)  yra labai paprasta. Taigi, mes padėsime Jums minimaliomis sąnaudomis ženkliai išplėsti savo verslo ribas, tapti žymiai labiau matomais rinkoje.

 

Pirmas žingsnis, kurį Jūs turite žengti – tai susisiekti su Rinkaplius administracija ir nurodyti kokiomis prekėmis ar paslaugomis norėsite prekiauti.  Tai daroma tam, kad administratorius sukurtų naujas prekių grupes ir pogrupius, jeigu Jums tinkamų dar nėra sukurta. Gavę prieigą prie savo parduotuvės galite įsikelti logotipą, parduotuvės aprašymą ir įkėlinėti prekes. Jūs patys nustatysite prekių kainas, nuolaidas, jas aprašysite, nurodysite tiekimo terminus, sąlygas ir pan. Svarbu, kad vėliau neužmirštumėte pakoreguoti internetinėje parduotuvėje prekių kiekių ir kainų, na, o jeigu kokia tai prekė išimama iš asortimento, arba atsiranda nauja - neužmirštumėta atitinkamai pakoreguoti savo parduotuvės įrašų. Šias korekcijas galima susieti su Jūsų sandėlio programa, kad šis procesas vyktų automatiškai.

 

Štai ir viskas. Jau galite laukti pirkėjų. Juk jie prekes mato iškart, kai jas įkeliate į savo parduotuvę. Informaciją apie gautus užsakymus matysite savo kompiuteryje. Be to, mes Jus papildomai informuosime ir sutvarkysime visus prekės pristatymo reikalus, jeigu pirkėjas pageidaus, kad prekė jam būtų pristatyta. Jūsų pareiga – prekę pateikti laiku ir kokybišką.

 

Rinkaplius administracija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalėdiniai kostiumai | Perukai | Karnavaliniai rūbai | Karnavaliniai drabužiai | Karnavalo kostiumai | Karnavaliniai kostiumai | Karnavalinis kostiumas | Helovinas | Helovynas | Helovino kostiumai | Tinklalapio struktūra
© rinkaplius.lt visos teisės saugomos.
lubinas.serveriai.lt

Vyksta karnavalo prekių išpardavimas.
Norėdami peržiūrėti prekes spauskite “TĘSTI”.

Išsirinkę prekes, jų numerius (KARN….) kartu su kiekiais, savo vardu, pavarde, adresu, tel. nr. persiųskite mums el. paštu uab.bpb@gmail.com. Mes Jums nedelsdami išsiųsime prekes. Sumokėti galėsite kurjeriui pristatymo metu. Priskaičiuosime 2,90 eur pristatymo mokestį už visą siuntinį nepriklausomai nuo prekių kiekio ir rūšies. Be pristatymo mokesčio galite prekes atsiimti Kaune, V. Krėvės pr. 28a (tel. 869834381).

Sėkmės renkantis. Spauskite „TĘSTI“ Šis skydelis pasirodys kiekvieną kartą renkantis kitą prekę. Taigi, jo informacijos išsisaugoti nebūtina.