Pardavėjo registracija | Pirkėjo registracija
Susisiekite su mumis:

8 657 61704

Rašykite info@rinkaplius.lt

lt
---- Pasirinkite ----

Prekybos ir verslo centras internete

Vyksta karnavalo prekių išpardavimas.
RINKA PLIUS, UAB 2008 m. gruodžio mėn. atidarė internetinių parduotuvių centrą portale rinkaplius.lt. Čia įvairūs  pardavėjai su savo parduotuvėmis teiks prekes ar paslaugas, o pirkėjai turės paprastą ir lengvą būdą visų pardavėjų pateiktas prekes matyti, lyginti, vertinti ir čia pat palankiausiomis sąlygomis pirkti.

Kiekvienam juridiniam ar fiziniam asmeniui, kuris nori ir turi kuo prekiauti, mes jau turime paruošę  internetinę parduotuvę, kurią galės matyti ir iš jos pirkti bet kas apsilankęs portale rinkaplius.lt. Pardavėjas tik suteiks parduotuvei pavadinimą ir galės dėti prekes į “lentynas”, t.y. susikelti prekes į jau paruoštą internetinę parduotuvę. Tai galėsite atlikti bet kuriuo metu – internetinė parduotuvė neturi „išeiginių“ nei pardavėjui, nei pirkėjui.
 
Tuo būdu portalas rinkaplius.lt gamintojams, ūkininkams ir prekybininkams siūlo papildomą prekybos vietą internete. Prekiaudami čia Jūs sutaupysite lėšas, kurių reiktų kuriant, reklamuojant ir administruojant savo elektroninės prekybos sistemą.
 
Pirkėjams sudarytos sąlygos bet kuriuo paros metu darbe ar namuose, keliaujant ar ilsintis, esant Lietuvoje ar kitoje šalyje patogiai ir saugiai apsipirkti ar nusiųsti dovaną draugui. Mes įsitikinę, kad portale jau prekiaujantys pardavėjai, o taip pat atsirandantys vis nauji pardavėjai pasiūlys pačių idomiausių prekių ir paslaugų pirkėjams, kad asortimentas bus nuolat atnaujinamas, kad čia rasite pačių naudingiausių ir netikėčiausių pasiūlymų. Todėl pirkėjams rekomenduojame čia nuolat sugrįžti ir tiesiog pamatyti siūlomas naujienas.

Portale rinkaplius.lt taip pat veikia verslo įmonių katalogas. Jame galite nemokamai reklamuoti savo verslą arba rasti išsamią informaciją apie įmones, kurios dirba Jus dominančioje srityje. Na, o visas pastabas ar pasiūlymus galite išsakyti diskutuodami portale veikiančiame forume.
 
Mūsų verslo modelis – verslas verslui. Mes stengsimės apjungti smulkiuosius verslininkus, namudininkus, įmones, gaminančias ar importuojančias detales, gaminius, įrengimus, žaliavas ar kitokias prekes į vieną didelį virtualų prekybos centrą. Sieksime, kad čia vyktų pagrindinė prekyba bei informacijos keitimasis tarp įmonių ir rinkaplius.lt portalas taptų vienu iš pagrindinių naudingų verslui ir patrauklių visiems pirkėjams portalų.
 
Mes esame įsitikinę, kad kartu dirbdami galime šį tikslą pasiekti.

Pagarbiai,
Portalo rinkaplius.lt administratoriai

Kalėdiniai kostiumai | Perukai | Karnavaliniai rūbai | Karnavaliniai drabužiai | Karnavalo kostiumai | Karnavaliniai kostiumai | Karnavalinis kostiumas | Helovinas | Helovynas | Helovino kostiumai | Tinklalapio struktūra
© rinkaplius.lt visos teisės saugomos.
lubinas.serveriai.lt

Vyksta karnavalo prekių išpardavimas.
Norėdami peržiūrėti prekes spauskite “TĘSTI”.

Išsirinkę prekes, jų numerius (KARN….) kartu su kiekiais, savo vardu, pavarde, adresu, tel. nr. persiųskite mums el. paštu uab.bpb@gmail.com. Mes Jums nedelsdami išsiųsime prekes. Sumokėti galėsite kurjeriui pristatymo metu. Priskaičiuosime 2,90 eur pristatymo mokestį už visą siuntinį nepriklausomai nuo prekių kiekio ir rūšies. Be pristatymo mokesčio galite prekes atsiimti Kaune, V. Krėvės pr. 28a (tel. 869834381).

Sėkmės renkantis. Spauskite „TĘSTI“ Šis skydelis pasirodys kiekvieną kartą renkantis kitą prekę. Taigi, jo informacijos išsisaugoti nebūtina.