Pardavėjo registracija | Pirkėjo registracija
Susisiekite su mumis:

8 657 61704

Rašykite info@rinkaplius.lt

lt
---- Pasirinkite ----

Gera žinia: pirmosios elektroninės parduotuvės čia jau veikia!

Vyksta karnavalo prekių išpardavimas.

Portalo elektroninės prekybos sistemoje veikia pirmosios elektroninės parduotuvės. Visa eilė naujų partnerių, kurie planuoja artimiausiu metu pradėti prekiauti internete, irgi jau ruošiasi startuoti. Džiugu, kad jie pasirinko prekybą per portalą www.rinkaplius.lt. Mes įsitikinę, kad jų pasirinkimas teisingas.

 

Prekių grupių ir pogrupių, dar vadinamų kategorijomis, sąrašas portale nuolat plečiasi. Šiuo metu mes čia rasime tiek karnavalo aprangos ir aksesuarų, žaislų ar zoo prekių tiek kompiuterinės technikos, navigacinės įrangos ar padangų,  pakavimo medžiagų ir įrangos ar virtuvės reikmenų. Kol kas negalime džiaugtis ypatinga prekių gausa, bet pradžia yra pradžia. Svarbiausia tai, kad pardavėjų ir prekių nuolat daugėja.

 

Mes įsitikinę, kad internetinė prekyba, kurios pagrindinis privalumas – informatyvumas, asortimentas ir galimybė prekiauti mažiausiomis sąnaudomis – greitai populiarės ir Lietuvoje, kaip ir kitose Vakarų Europos valstybėse (pvz. Danijoje, kur internetu perka daugiau, negu 50% žmonių). Ypač tai aktualu ekonominio sunkmečio sąlygomis. Juk čia visada pardavėjui bus galimybė parduoti patiriant kuo mažesnes sąnaudas, o pirkėjui – nupirkti pageidaujamą prekę pigiau. Štai kodėl, kaip rodo statistika, elektroninės prekybos įmonės pastaruoju metu pasaulyje nepatiria tokio nuosmukio, kaip įprastinės prekybos įmonės,  ir net sugeba augti.

 

Portalo Rinkaplius administracija suteikia labai palankias sąlygas visiems norintiems prekiauti portalo prekybos sistemoje. Mes įsipareigojame aprūpinti pardavėjus pakavimo medžiagomis palankiausiomis sąlygomis, juos reklamuoti portalo prekybos sistemoje bei kataloge. Savo ruožtu tikimės, kad visi pardavėjai, suprasdami internetinės prekybos specifiką, pateiks savo prekes kuo palankesnėmis kainomis ir visi pirkėjai galės pigiai geras prekes pirkti.

 

Portalo Rinkaplius administracija

Kalėdiniai kostiumai | Perukai | Karnavaliniai rūbai | Karnavaliniai drabužiai | Karnavalo kostiumai | Karnavaliniai kostiumai | Karnavalinis kostiumas | Helovinas | Helovynas | Helovino kostiumai | Tinklalapio struktūra
© rinkaplius.lt visos teisės saugomos.
lubinas.serveriai.lt

Vyksta karnavalo prekių išpardavimas.
Norėdami peržiūrėti prekes spauskite “TĘSTI”.

Išsirinkę prekes, jų numerius (KARN….) kartu su kiekiais, savo vardu, pavarde, adresu, tel. nr. persiųskite mums el. paštu uab.bpb@gmail.com. Mes Jums nedelsdami išsiųsime prekes. Sumokėti galėsite kurjeriui pristatymo metu. Priskaičiuosime 2,90 eur pristatymo mokestį už visą siuntinį nepriklausomai nuo prekių kiekio ir rūšies. Be pristatymo mokesčio galite prekes atsiimti Kaune, V. Krėvės pr. 28a (tel. 869834381).

Sėkmės renkantis. Spauskite „TĘSTI“ Šis skydelis pasirodys kiekvieną kartą renkantis kitą prekę. Taigi, jo informacijos išsisaugoti nebūtina.