Smirduko bombos

Smirduko bombos
Prekės ID: KARN 3653
Kaina: 2.49EUR
1.25EUR
Svoris su įpakavimu: 0.200 kg
Kiekis sandėlyje: 3
Pristatymo trukmė: pristatome kurjeriu per 1-2 darbo dienas.
Kodas: 58
Kaip užsakyti: atsiųskite mums laisvos formos užsakymą el. paštu uab.bpb@gmail.com.
Apmokėjimas: kurjeriui pristatymo metu.
Aprašymas: Smirduko bombos. Ne vaikams!

Pakuotę sudaro 3 vnt. ampulių.
Ampulės yra stiklinės su smirdančių skysčiu viduje.

Naudojimas:
Meskite ampulę į žemę ir sutraiškykite ją koja ar kuo kitu. Tuomet sudužusi ampulė išleidžia dvokutį, kuris sklandys ore. Veikimo laikas ne ilgas.

Sudėtyje yra amonio sulfido, kuris skleidžią kvapą kontaktuodamas su oru. Stenkitės išvengti kontakto su oda ir akimis. Po odos kontakto, pirmiausia tą vietą nuplaukite vandeniu, tuomet actu. Jeigu produktas patektų į akis, tuomet akis kruopščiai plaukite šiltu vandeniu, tuomet kreipkitės į gydytoją.


Stink Bombs

Vyksta karnavalo prekių išpardavimas.
Norėdami peržiūrėti prekes spauskite “TĘSTI”.

Išsirinkę prekes, jų numerius (KARN….) kartu su kiekiais, savo vardu, pavarde, adresu, tel. nr. persiųskite mums el. paštu uab.bpb@gmail.com. Mes Jums nedelsdami išsiųsime prekes. Sumokėti galėsite kurjeriui pristatymo metu. Priskaičiuosime 2,90 eur pristatymo mokestį už visą siuntinį nepriklausomai nuo prekių kiekio ir rūšies. Be pristatymo mokesčio galite prekes atsiimti Kaune, V. Krėvės pr. 28a (tel. 869834381).

Sėkmės renkantis. Spauskite „TĘSTI“ Šis skydelis pasirodys kiekvieną kartą renkantis kitą prekę. Taigi, jo informacijos išsisaugoti nebūtina.